SEMARAH HOTELS PROJEKTAI

Semarah Hotel Management SIA laika posmā no 2020. gada 12. līdz 13. februārim piedalījās starptautiskajā B2B seminārā profesionāļiem CONVENE 2020 (LIAA līgums Nr. SKV-L-2018/213).

nap2020

Jūrmala piedalīsies tūrisma izstādē “TOUREST 2019” Igaunijā

8.-10. februārī Tallinā norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde “TOUREST 2019”, kurā Jūrmala tiks pārstāvēta atsevišķā stendā. Kopā ar Jūrmalas tūrisma informācijas centru stendā piedalīsies viesnīca “Lielupe Hotel by Semarah” un sanatorija “Belorusija”.
Jūrmala igauņiem tiks prezentēta kā ģimenes brīvdienu, atpūtas un atveseļošanās vieta jūras krastā ar daudzveidīgām kūrortārstniecības un SPA procedūrām. Stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt Jūrmalas kūrortpilsētas tūrisma brošūru igauņu valodā, informāciju par Jūrmalas apskates objektiem, atpūtu ģimenēm ar bērniem, informāciju par kūrortārstniecības un SPA pakalpojumiem, lielākajiem pasākumiem 2019. gadā. Jūrmalas uzņēmēji, kuri piedalīsies izstādē, apmeklētājus informēs par īpašajiem piedāvājumiem, sniegtajiem pakalpojumiem un cenām šajā gadā, kā arī piedāvās iegādāties tos uz vietas. Stenda apmeklētājiem būs iespēja doties virtuālā pastaigā pa Jūrmalu, izmantojot virtuālās realitātes brilles, apskatot Jūrmalas populārākos tūrisma objektus. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja uzņemt fotogrāfiju ar īpaši sagatavotiem atribūtiem, ielikt to sociālajā tīklā “Facebook” un saņemt nelielu Jūrmalas suvenīru.
Šogad igauņiem tiks piedāvāti informatīvie materiāli par jaunu tūrisma produktu – pārgājienu maršruts gar Baltijas jūras piekrasti no Tallinas līdz Liepājai “Jūrtaka”, kas tapis pārrobežu projekta EstLat rezultātā, apvienojoties vairākiem partneriem no Igaunijas un Latvijas. Maršruts iekļauj arī Jūrmalu un aicina ceļotājus izbaudīt garas pastaigas gar daudzveidīgo piekrasti un apskatīt tuvumā esošus tūrisma objektus.
Igaunija ir būtisks tūrisma tirgus Jūrmalai. 2018. gada pirmajos 9 mēnešos Igaunijas tirgus ieņēma 4. vietu no kopējā tūristu skaita, sasniedzot 9% no kopējā uzņemto tūristu skaita. Ik gadu Jūrmalas naktsmītnēs apmetas aptuveni 20 000 tūristu no Igaunijas. Ik gadu pašvaldība sadarbībā ar tūrisma uzņēmējiem īsteno vairākas mārketinga aktivitātes, reklamējot atpūtu Jūrmalā Igaunijas plašsaziņas līdzekļos un Interneta vietnēs.
Igaunijas tirgus ir viens no Jūrmalas prioritārajiem mērķa tirgiem, kurā Jūrmala sevi popularizē, piedaloties tūrisma izstādē “TOUREST”, uzņemot Igaunijas masu mediju pārstāvjus un tūrisma aģentus un īstenojot reklāmas kampaņas plašsaziņas līdzekļos.
Tūrisma izstādē Jūrmalas pilsētas dome piedalās projekta “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana uzņēmējdarbībā” ietvaros, pamatojoties uz Jūrmalas pilsētas domes un v/a “Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēgto vienošanos Nr. SKV-L-2017/335.

nap2020

2018. gada ietvaros Semarah Hotel Management SIA ir piedalījušies sekojošās starptautiskās tūrisma izstādēs:

18.01.-21.01.2018. – MATKA, Helsinki, Somija
26.01.-28.01.2018 – ADVENTUR, Viļņa, Lietuva
09.02.-11.02.2018 – TOUREST, Tallina, Igaunija