5.6 SOCIĀLO TĪKLU UN TIEŠSAISTES ATSAUKSMES

Mēs varam apstrādāt Jūsu personas datus, kas ir iegūti, izmantojot sociālo tīklu platformas (tostarp Facebook, Instagram, LinkedIn) vai tiešsaistes atsauksmes (tostarp vietnē TripAdvisor) saistībā ar mūsu SEMARAH HOTEL MANAGEMENT viesnīcu tīklu, lai:
– atbildētu uz Jūsu jautājumiem vai sūdzībām;
– pārraudzītu mūsu tiešsaistes reputāciju;
– uzlabotu mūsu pakalpojumus.

Dažas no mūsu sociālo tīklu lapām ļauj lietotājiem iesniegt savu saturu. Ņemiet vērā, ka mūsu sociālo tīklu lapās iesniegto saturu var skatīt publiski, tāpēc rīkojieties piesardzīgi, izlemjot šādās platformās sniegt konkrētu personas informāciju (piem., finanšu informāciju vai adresi). Mēs neesam atbildīgi par citu personu darbībām, ja Jūs kādā no mūsu sociālo tīklu platformām (piem., Facebook vai Instagram) publicējat personīgo informāciju. Izlasiet arī Jūsu izmantotās sociālo tīklu platformas privātuma un sīkdatņu politiku.

Apstrādāto datu kategorijas:
Jebkuri personas dati, kurus Jūs izvēlaties ar mums kopīgot vai kuri ir publicēti sociālajos tīklos vai citās tiešsaistes atsauksmēs par mums.

Datu avots:
Tieši no Jums, izmantojot publiski pieejamas sociālo tīklu lapas, tiešsaistes rezervēšanas kanālus vai citas (atsauksmju sniegšanas) tīmekļa vietnes.

Datu apstrādes pamatojums:
SEMARAH HOTEL MANAGEMENT leģitīmās intereses, lai uzņēmums varētu izprast savu viesu vēlmes un patērētāju paradumus.

Datu saņēmēji:
– citas iesaistītās SEMARAH HOTEL MANAGEMENT struktūrvienības;
– IT pakalpojumu sniedzēji.