ZIEMAS SPA RITUĀLI

ZIEMAS SPA RITUĀLI

 

ZIEMAS SILDOŠĀ PROCEDŪRA SEJAI UN ĶERMENIM 

90 min | 120 €

Sildoša un relaksējoša procedūra, kas mitrinās un aizsargās jūsu ādu aukstajos ziemas mēnešos. Procedūra sākas ar maigu pilna ķermeņa birstēšanu, izmantojot sauso birsti, kas uzlabo asinsriti. Tam seko ķermeņa ietīšana, lai bagātīgi pabarotu ķermeņa ādu, un attīroša, mitrinoša sejas procedūra ar galvas masāžu. Procedūras noslēgumā ir 30 minūšu masāža ar ēteriskajām eļļām, lai pēc procedūras jūs justu vieglumu un varētu ieritināties siltā segā ar tasi karstas tējas mūsu relaksācijas istabā.

! Ietilpst Wellness centra 90-minūšu apmeklējums  pirms procedūras (obligāti jārezervē).

EviDenS de Beauté
THE ESSENTIAL ABSOLUTE RADIANCE RITUAL

60 min | 175 €

Intensīva procedūra atjauno sejas, kakla un dekoltē ādas sākotnējo mirdzumu. Šī sešu pakāpju procedūra radīta ādai ar paaugstinātu pigmentāciju, tās laikā āda tiek barota, atjaunota un aizsargāta, padarot to atkal jauneklīgāku. Lai iegūtu iespaidīgu un ilgstošu efektu, procedūru ieteicams veikt kursa veidā četras reizes mēnesī. Dienu pēc dienas pigmentācija izzudīs un sejas āda tiks atjaunota.

SILTUMA ELEMENTS

60 min | 95 €

Atbrīvojaties no saspringuma intensīvas masāžas laikā, kas sasildīs, atslābinās muskuļus, atjaunos ķermeni pēc fiziskas slodzes, mazinās nogurumu un uzlabos ādas elastību.
Pilna ķermeņa masāža, kuras laikā tiek pielietotas īpašas stiepšanās metodes un izmantots sildošs ēterisko eļļu maisījums ar Arniku palīdzēs atbrīvoties no muskuļu sāpēm.
*Rituāls paredzēts muskuļu atbrīvošanai pēc sportiskām aktivitātēm, kā arī pirms sporta notikumiem.

PARAFĪNA APLIKĀCIJA ROKĀM

25 min | 25 €

REZERVĀCIJA
+371 60008613
hedonic@semarahhotels.com

PIETEIKUMS

    Kartes