RUDENS SPA RITUĀLI

RUDENS SPA RITUĀLI

 

HIMALAJU SĀLS RITUĀLS

90 min | 120 €

Ekskluzīva detoksikācijas un revitalizācijas procedūra ķermenim un prātam, kas apvienota ar īpašas tehnikas masāžu, kas uzlabo tās efektivitāti un dāvāto baudu. Pateicoties neparastajam Himalaju sāls sastāvam, kas ir bagāts ar būtiski nepieciešamajām minerālvielām, procedūra nodrošina intensīvi attīrošu iedarbību, gan pateicoties sāls smalkās frakcijas izmantošanai ķermeņa ietīšanas laikā, gan sāls akmeņu pielietojumam masāžā.
Ideāli piemērota tiem, kam nepieciešama detoksikācija, aktuāla svara zaudēšana un enerģijas atgūšana. Himalaju sāls atvieglo muskuļu spazmas un sāpes, stimulē vielmaiņu un uzlabo mikrocirkulāciju. Līdzsvaro un harmonizē, atjaunojot enerģiju intensīvas fiziskas un garīgas slodzes laikā.

RUDENĪGĀ VĪNOGA

90 min | 115 €

Rudens spa procedūra visam ķermenim ar sildošu vīnoga aromātu. Spa procedūra iekļauj 30 minūšu ķermeņa pīlingu un 60 minūšu ķermeņa masāžu, kas bagātīgi pabaros ādu un sagatavos to aukstākam laikam.

SILTUMA ELEMENTS

60 min | 95 €

Atbrīvojaties no saspringuma intensīvas masāžas laikā, kas sasildīs, atslābinās muskuļus, atjaunos ķermeni pēc fiziskas slodzes, mazinās nogurumu un uzlabos ādas elastību.
Pilna ķermeņa masāža, kuras laikā tiek pielietotas īpašas stiepšanās metodes un izmantots sildošs ēterisko eļļu maisījums ar Arniku palīdzēs atbrīvoties no muskuļu sāpēm.
*Rituāls paredzēts muskuļu atbrīvošanai pēc sportiskām aktivitātēm, kā arī pirms sporta notikumiem.

THE ESSENTIAL ABSOLUTE RADIANCE RITUAL

60 min | 175 €

Intensīva procedūra atjauno sejas, kakla un dekoltē ādas sākotnējo mirdzumu. Šī sešu pakāpju procedūra radīta ādai ar paaugstinātu pigmentāciju, tās laikā āda tiek barota, atjaunota un aizsargāta, padarot to atkal jauneklīgāku. Lai iegūtu iespaidīgu un ilgstošu efektu, procedūru ieteicams veikt kursa veidā četras reizes mēnesī. Dienu pēc dienas pigmentācija izzudīs un sejas āda tiks atjaunota.

REZERVĀCIJA
+371 60008613
hedonic@semarahhotels.com

PIETEIKUMS

    Kartes