PAVASARA SPA RITUĀLI

PAVASARA SPA RITUĀLI

 

PAVASARA ATMOŠANĀS RITUĀLS

90 min | 120 €

Perfekts rituāls, kas pēc garajiem ziemas mēnešiem palīdzēs uzmundrināt ķermeni. Procedūra ietver ķermeņa pīlingu, muguras, kakla zonas un plecu masāžu, kā arī mitrinošu sejas procedūru. Patīkamais bērzu pumpuru aromāts stimulēs un maigi atmodinās ķermeni un garu.

THE ESSENTIAL DETOX RITUAL

60 min | 175 €

Japāņu tradīciju iedvesmota, dziļi attīroša procedūra “Skin Perfector” piešķirs nevainojamu starojumu Jūsu sejas ādai. Piemērota kombinētai, taukainai un bojātai ādai, jo šī sešu pakāpju procedūra palīdz samazināt sejas ādas dabīgo taukainumu, samazina poras un ādas apsārtumu. Lai ilgstoši līdzsvarotu sejas ādu, procedūra īpaši piemērota gadalaiku maiņas periodā vai divas reizes mēnesī. Jūsu āda ir tīra, skaidra un sejas krāsa perfekta.

MOSS ĶERMEŅA ATJAUNOŠANA

90 min | 120 €

Dāvājiet ķermenim gludu un maigu ādu. Atjaunojošā rituāla pilnīgai izbaudīšanai ķermenis tiek sagatavots ar dziļu elpošanu. Melnā Mitcham piparmētra, Melnās jūras sāls un Skotijas aļģes maigi noņem atmirušās ādas šūnas. Ādas barošanai izmantots zaļo mandarīnu, Anglijas kumelīšu un ģerānijas maisījums apvienojumā ar barojošu krēmu, kura sastāvā ir balto magoņu sēklas, argāna un avokado eļļas. Krēms tiek uzklāts uz pilna ķermeņa ar ritmiskām masāžas kustībām. Stimulējot sejas un galvas ādas bioloģiski aktīvos punktus, ķermenis pamostas un atjaunojas.

HIMALAJU SĀLS RITUĀLS

90 min | 120 €

Ekskluzīva detoksikācijas un revitalizācijas procedūra ķermenim un prātam, kas apvienota ar īpašas tehnikas masāžu, kas uzlabo tās efektivitāti un dāvāto baudu. Pateicoties neparastajam Himalaju sāls sastāvam, kas ir bagāts ar būtiski nepieciešamajām minerālvielām, procedūra nodrošina intensīvi attīrošu iedarbību, gan pateicoties sāls smalkās frakcijas izmantošanai ķermeņa ietīšanas laikā, gan sāls akmeņu pielietojumam masāžā.
Ideāli piemērota tiem, kam nepieciešama detoksikācija, aktuāla svara zaudēšana un enerģijas atgūšana. Himalaju sāls atvieglo muskuļu spazmas un sāpes, stimulē vielmaiņu un uzlabo mikrocirkulāciju. Līdzsvaro un harmonizē, atjaunojot enerģiju intensīvas fiziskas un garīgas slodzes laikā.

REZERVĀCIJA
+371 60008613
hedonic@semarahhotels.com

PIETEIKUMS

    Kartes