VASARAS SPA RITUĀLI

VASARAS SPA RITUĀLI

 

VASARAS MIRDZUMS SEJAI UN ĶERMENIM

120 min | 165 €

Atjaunojoša un mitrinoša vasaras procedūra sejai un ķermenim, kas nodrošinās pilnīgu relaksāciju. Pilna ķermeņa masāža, izmantojot ekskluzīvās organiskās MOSS of the ISLES masāžas eļļas, pabaros ādu, vienlaikus veicinot veselīgu asins cirkulāciju. Mitrinoša sejas procedūra atjaunos saulē nogurušu sejas ādu, atsvaidzinot to un piedodot tai veselīgu mirdzumu.

 

ATSVAIDZINOŠS RITUĀLS KĀJĀM

90 min | 80 €

Pareiza kāju kopšana ir to skaistuma un veselības garantija. Rituāls ietver klasisko pedikīru ar nagu veidošanu un pulēšanu, kā arī pēdu ādas aprūpi. Viegls skrubis līdz ceļgala zonai, palīdzēs noņemt nogurumu un pietūkumu no kājām pēc garas dienas, kā arī attīrīs un atjaunos ādas šūnas. Patīkamais ziemas aromāts uzlabos garastāvokli un atliek tikai izbaudīt rituālu, jo šis nav tikai rituāls kājām, bet arī labsajūtai un dvēselei kā rezultātā tiek iegūtas skaistas, koptas un atpūtušās kājas.

THE ESSENTIAL ABSOLUTE RADIANCE RITUAL

60 min | 170 €

Intensīva procedūra atjauno sejas, kakla un dekoltē ādas sākotnējo mirdzumu. Šī sešu pakāpju procedūra radīta ādai ar paaugstinātu pigmentāciju, tās laikā āda tiek barota, atjaunota un aizsargāta, padarot to atkal jauneklīgāku. Lai iegūtu iespaidīgu un ilgstošu efektu, procedūru ieteicams veikt kursa veidā četras reizes mēnesī. Dienu pēc dienas pigmentācija izzudīs un sejas āda tiks atjaunota.

REZERVĀCIJA
+371 60008613
hedonic@semarahhotels.com

PIETEIKUMS

    Kartes