Veiksmes stāsts

Semarah Hotels ir Latvijā dibināta viesnīcu ķēde, kura var lepoties ar pietiesi vērtīgām pērlēm. Kūrorta viesnīca Lielupe, četrzvaizgņu viesnīca Metropole un elegantā dizaina viesnīca Raiņa bulvārī, kas savas durvis atvēra 2018. gada janvārī. Katra no tām ir ar savu unikālo stāstu un vērtībām. 

Metropole ar godu nes senākās Rīgas viesnīcas titulu, kuras vēsture aizsākās jau 1871. gadā, turklāt tā bija pirmā viesnīca Latvijā, kur viesiem numuros tiks piedāvāts siltais ūdens. Viesnīcas telpās ērti iekārtojies stilīgais restorāns Metropole, kurā aizgājušo laiku atmosfērā iespējams izbaudīt dažādu pasaules gastronomisko kultūru ēdienus.

2018. gada janvārī, tika atklāta viesnīcu Raiņa bulvārī, sākas jauna lappuse SemaraH Hotels stāstā. Viesus sāka uzņemt viesnīca ar unikāla dizaina numuriem, augstākās klases restorānu, SPA kabinetiem, baseinu un skatu un vienu no Rīgas skaistākajiem parkiem - Bastejkalnu. Viesnīca atrodas ēkā ar senu un spilgtu vēsturi, kuras saglabāšanai rekonstrukcijas procesā ir pievērsta īpaša rūpība.

Mēs neesam tikai viesnīca, tāpat kā mūsu viesi tikai parasti viesi. Mēs zinām, ka daudzi pie mums ierodas, lai pavadītu labāko laiku savā dzīvē. Lai pavadītu laiku kopā ar bērniem, kuri tik ātri izaug. Kopā ar cilvēkiem, ko mēs visvairāk mīlam. Mēs ticam, ka ceļošana ir viens no cilvēku skaistākajiem sapņiem, kuru daudzi no mums gaida vairāk par visu un vietai, kur mēs apmetamies ir nepārvērtējama ietekme uz mūsu labsajūtu un atmiņām. Mēs ar lepnumu un milzīgu atbildību apzināmies, ka mēs esam daļa no cilvēku kvēlākajiem sapņiem un skaistākajām atmiņām. Un mēs darīsim visu, kas ir mūsu spēkos, lai jūsu sapņus nepieviltu!